ART / Lithographs / Litograph in colors 9884216
nr 988 4216
LITOGRAPH IN COLORS
Mats Ã…kerman, Gatuvy, 67/200, sheet: 64x52,
Mats Åkerman, Gatuvy, 67/200, bladets mått: 64x52
1000
SEK 1200
Monday October 19 2015
at 20:04:00
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik